Agile & Soft Skills Meetup

Як керувати Agile-командою

Подивитися запис
image

Детальна інформація

Адепти гнучкої методології знають, як використовувати свій час на всі 100%. Саме для тих, хто живе максимально ефективно, ми організовуємо наш мітап 2-в-1: Agile & Soft Skills! Експерти з Andersen та професійні коучі поділяться з вами секретами своєї продуктивної успішності та успішної продуктивності.

27.01.2022

16:00 UTC

Онлайн

Російська

Наші спікери

author

Олександр Миля

Senior Delivery Manager в Andersen

Має досвід ведення складних проєктів із кількістю співробітників від 150+ FTE. Сертифікований Delivery Manager и Scrum Master.

author

Світлана Болсуновська

Enterprise Agile coach DT IT Solutions

ICF Coach, Agile coach у AgilaLAB. З 2014 року пройшла шлях від Скрам Майстра однієї команди до Enterprise Agile Коуча у міжнародній компанії чисельністю +10 тис. осіб. Сертифікований Скрам (PSM II), SAFe Program Consultant (SPC). Практикує індивідуальний та командний коучінг.

author

Володимир Горшунов

Засновник AgileLAB, Executive Agile Coach

Засновник AgileLAB. У минулому — старший керівник технічних програм у Amazon UK, General Manager у Ask Applications, голова мінського консалтинг офісу компанії Ciklum, Agile консультант та менеджер проєктів. Автор Agile тренінгів, акредитованих міжнародним консорціумом ICAgile.

Теми та спікери

ЧАС
СПІКЕР
ТЕМА ДОПОВІДІ
16:00 UTC
Олександр Миля
Чим Agile у маніфесті відрізняється від нього ж в уяві замовника? Чи завжди потрібен саме Agile? Значення цінності, метрик та багато історій із особистого досвіду.
16:45 UTC
Світлана Болсуновська
Ви — лідер Agile команди і прагнете збудувати сильну самоорганізовану команду? Що може піти не так? Які Ваші дії можуть призвести до зворотного ефекту?
17:30 UTC
Володимир Горшунов
"Як бути лідером Agile організації". Поговоримо про еволюцію теорії управління. Які навички та компетенції необхідні для того, щоб Ваша організація працювала за Agile? Як змінюється модель поведінки лідера?

На жаль, запис на цей івент завершено. Проте Andersen постійно організовує цікаві заходи! Довідайтесь подробиці у профільній спільноті!