Hot vacancies:

Angular & Node Meetup

Zobacz wpis
image

Dalsze informacje

Wszystko, czego możesz oczekiwać podczas rozmowy technicznej, jest w naszym meetupie! Wystarczą trzy referaty - a każda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Angular/Node Developera będzie dla Ciebie łatwa i ciekawa. A jeśli już pracujesz w firmie marzeń, znajdziesz tu wiele przydatnych nowości i wskazówek!

19.01.2022

16:00 UTC

Online

Rosyjski

Nasi prelegenci

Maksim Salnikow

Maksim Salnikow

Google Developer Expert | Angular w Microsoft

Jest organizatorem konferencji Mobile Era i ngVikings, głównych skandynawskich wydarzeń związanych z tworzenim oprogramowania mobilnego i z wykorzystaniem Angular-a. Prowadzi również największe norweskie meetupy frontendowe i mobilne. A teraz zaprezentuje się specjalnie dla Ciebie!

Siergiej Hrolenok

Siergiej Hrolenok

Andersen Developer Expert

Posiada ponad 6-letnie doświadczenie programistyczne. Zorientowany jest w języku Typescript/JavaScript i jego ekosystemie. Miał do czynienia zarówno z backendem, jak i frontendem. Obecnie w pełni zanurzony jest w Architekturze oprogramowania.

Aleksander Inkin

Aleksander Inkin

Google Developer Expert | Angular w Tinkoff

Jest jednym z czterech Angular Google Developer Expertów w Rosji, który ciągle doskonali swoje umiejętności w dziedzinie zawodowej. Ponadto jest autorem wielu artykułów technicznych i kilku udanych projektów osobistych.

Tematy i prelegenci

Czas
Prelegent
Temat wykładu
16:00 UTC
Maksim Salnikow
Status Angular
16:40 UTC
Siergiej Hrolenok
Używanie NPM CLI dla różnych scenariuszy i procesów pracy
17:20 UTC
Aleksander Inkin
Przyspieszamy działanie aplikacji Angular

Niestety, zapisy na to wydarzenie są już zamknięte! Ale Andersen często organizuje ciekawe wydarzenia! Dowiedz się więcej w społeczności specjalistów!