Angular & Node Meetup

Подивитися запис
image

Детальна інформація

Все, що може знадобитися Вам під час технічного інтерв'ю — у нашому мітапі! Всього три доповіді — і будь-яка співбесіда на позицію Angular/Node Developer буде легкою та цікавою. Ну, а якщо Ви вже працюєте у компанії мрії — Вас очікує багато корисних новинок та лайфхаків!

19.01.2022

16:00 UTC

Онлайн

Російська

Наші спікери

author

Максим Сальников

Google Developer Expert | Angular у Microsoft

Засновник конференцій Mobile Era та ngVikings — головних скандинавських заходів із мобільної та Angular розробки. Окрім того, він проводить найбільші у Норвегії мітапи з фронтенд- і мобайл тематики. А зараз виступить спеціально для Вас!

author

Сергій Хроленок

Andersen Developer Expert

За його плечима — понад 6 років досвіду в розробці. Співзвучнийі з мовою Typescript/Javascript та її екосистемою. Відчув особисто і бекенд, і фронтенд. А в цей момент повністю занурився у Software Architecture.

author

Олександр Інкін

Google Developer Expert | Angular у Tinkoff

Один із 4 на території Росії Google Developer Expert з Angular, який постійно вдосконалює свої навички у професійній сфері. Окрім цього, він є автором численних технічних статей і декількох успішних особистих проєктів.

Теми та спікери

ЧАС
СПІКЕР
ТЕМА ДОПОВІДІ
16:00 UTC
Максим Сальников
Статус Angular
16:40 UTC
Сергій Хроленок
Використання NPM CLI для різноманітних сценаріїв та робочих процесів
17:20 UTC
Олександр Інкін
Пришвидшуємо роботу Angular додатків

На жаль, запис на цей івент завершено. Проте Andersen постійно організовує цікаві заходи! Довідайтесь подробиці у профільній спільноті!