QA Meetup

Три кейси, які навчать Вас тестувати краще

Подивитися запис
image

Детальна інформація

Новий QA мітап від компанії Andersen відбудеться 15 липня в нашому офісі у Вітебську і буде також доступним онлайн. Для тих, хто стомився від моніторів і хоче познайомитися з колегами, а також побачити наживо наших спікерів — запрошуємо у наш офіс. Життя QA складне, але цікаве. Як зменшити складність і, водночас, додати цікавості? Довідаєтесь на нашому онлайн-мітапі! Досвідчені тестувальникиі із Andersen та ЗберМаркету поділяться своїми кейсами і (можливо) змінять ваше життя на краще. Реєструйтесь на мітап і не пропускайте!

15.07.2021

16:00 UTC

Оффлайн, онлайн

Російська

Наші спікери

author

Володимир Худойкін

Head of Test Automation at SberMarket

Кракен — це назва фреймворку автоматизації у ЗберМаркеті. Доповідь буде про розвиток фреймворку, його склад, труднощі, з якими зіткнулись і як приймали те чи інше рішення.

author

Ельдар Нуртдінов

AQA Engineer у компанії Andersen

Розповімо на прикладах із досвіду, як можна будувати запуск тестів, як вибудувати оптимальний pipeline (з досвіду, знову ж), зберемо анонімну статистику від колег за їхніми зустрічами стосовно проєкту. Зробимо висновки про переваги та недоліки.

author

Олександр Шкредов

Andersenlab QA Team Lead

Legacy проєкти — це нудно, незручно, але, інколи, неминуче. Як саме необхідно організовувати в них процес тестування? З чого розпочати і на що звернути увагу? Про це розповість тімлідер з компанії Andersen!

Теми та спікери

ЧАС
СПІКЕР
ТЕМА ДОПОВІДІ
16:00 UTC
Володимир Худойкін
Як ми виростили свого Кракена у ЗберМаркеті
17:00 UTC
Ельдар Нуртдінов
Життя чудових Pipelines
18:00 UTC
Олександр Шкредов
Як підняти тестування на Legacy проєкті з нуля і не дати йому померти

На жаль, запис на цей івент завершено. Проте Andersen постійно організовує цікаві заходи! Довідайтесь подробиці у профільній спільноті!